KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757411

nr 1275 7411

Mänd Roman Kustavi, "Tulvaveed". Signerad, daterad 1980. Olja på pappannå, ca 47x67 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:14:09